Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 5. COUNTRIES, PEOPLE, LIFESTYLE: THE UK AND UKRAINE

Lesson 9. Life in Britain

P. 134, ex. 2

1 — D; 2 — G; 3 — A; 4 — C; 5 — E; 6 — B.

Жителі Британії

Символом Англії є червона троянда, і англійці обожнюють садівництво. Англійці також відомі своєю любов’ю до тварин. У багатьох сім’ях є хатні улюбленці. Відомий, звичайно, й англійський футбол, та є ще один національний вид спорту — крикет. Англійці дуже люблять говорити про погоду.

Кожна країна в Сполученому Королівстві має свій символ.

Шотландія славиться своїм прекрасним ландшафтом і озерами, які називаються «лох». Важливий символ Шотландії — тканина, яка називається тартан. Ще один символ Шотландії — чортополох. Люди в Шотландії грають на незвичайних музичних інструментах — волинках.

Чи не найстародавнішим символом Уельсу є червоний дракон. Ще один символ Уельсу — рослина, що називається черемша, або дика цибуля. Люди носять їх на одязі на день св. Давида — національне свято, хоча дехто носить ще один символ Уельсу — блідо-жовтий нарцис. Валлійці відомі своїми співами і музичними фестивалями. їхній національний спорт — регбі. Найважливішим символом Ірландії є трилисник конюшини. В Ірландії можна побачити багато відтінків зеленого. Зелений колір є також одним із символів Ірландії, і всі вдягаються в зелене на день св. Патрика — національне свято Ірландії. Ірландці відомі своїми іграми, співами й танцями.

Люди в Британії стримані й консервативні. Вони століттями підтримують свої традиції. Усі, хто народився в Британії, є британцями. Люди з Англії — англійці. Люди з Шотландії, Уельсу та Північної Ірландії не є англійцями. Вони звуться шотландцями, або скотами, валлійцями та ірландцями. Люди з Шотландії та Уельсу не люблять, коли їх називають англійцями.

Усі в Британії розмовляють англійською. Але в деяких районах Шотландії та Уельсу люди розмовляють рідними мовами. Валлійці особливо пишаються своєю мовою. Вони люблять говорити валлійською, співати пісні валлійською, і під час подорожі Уельсом можна скрізь побачити дороговкази валлійською мовою.

Кожен житель Сполученого Королівства розмовляє англійською, але кожен по-різному.

Р. 135, ех. 3

1 — Е; 2 — NІ; 3 — S; 4 — W; 5 — W; 6 — Е; 7 — NІ; 8 — S; 9 — S, W; 10 — W.

Р. 136, ех. 4 ©

1. Are all the people living there English? 2. Do all the people there speak English?

3. Are they fond of gardening? 4. Do they like animals? 5. Do they like sports?

6. Have they got'national songs and traditional dances? 6. Are they proud of their own languages? 7. Do they keep their traditions alive?

P. 136, ex. 5

1. learnt; 2. do, wear; 3. hopes, will travel; 4. are talking; 5. feels, has won; 6. were looking; 7. were reading, rang; 8. had drawn, came.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити