Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS

Lessons 6-7. News Services

P. 18, ex. 3

Перші газети

Першими газетами були, напевно, написані від руки оголошення. Вони вивішувалися, щоб люди їх читали. А перша справжня газета була тижневиком. її заснували в Німеччині в 1609 році. Вона називалась «Стразбурзькі новини». Німці стали першими у видавництві газет. Йоганн Ґутенберг, який розробив ідею набірного шрифту, походив із Німеччини.

В Англії на початку 17 століття право друкувати жорстко контролювалося. Мабуть, з цієї причини першу газету англійською мовою було надруковано 'в Амстердамі Йорісом Веселером близько 1620 року. Одна з перших англомовних газет — «Лондонська газета».— була надрукована в 1665 році. Газета (gazette) — слово зі староанглійської мови, яке означало «офіційне видання». Багато газет і до сьогодні вживають це слово в своїх назвах.

У 17 столітті було багато видань, які розповідали своїм читачам і новини, і плітки. До їх числа входили памфлети, плакати, балади та ін.

Першим англійським журналістом, що добився впливу національного масштабу, був Даніель Дефо. У лютому 1704 року він заснував тижневик «Ревю» («Огляд»), який потім став виходити тричі на тиждень.

Р. 18, ех. 4

1.... were handwritten posters to be ...; 2. ... was developed ...; 3. ... was strictly controlled in England ... /... of that the first English-speaking newspaper was published abroad.; 4. ...was printed in Amsterdam around 1620; 5 ... both news and rumors; 6. ... the first English journalist to achieve national importance.

P. 19, ex. 5

1. were advertised; 2. were printed; 3. was founded; 4. was brought; 5. was sped; 6. was published; 7. were / invited.

P. 19, ex. 6 ©

2. A: The Internet gives ... (і далі по тексту)

В: I can’t agree with you. There is also information both on the past events and on future perspectives of society.

C: In my opinion there are not only news but rumors as well.

3. A: There won’t be ... (і далі по тексту)

В: You are wrong. Book will always be printed because people have got used to them,

C: I think both of you are right up to a point. There will be only a few printed hooks, hut most of the information will he stored in electronic hooks.

P. 19, ex. 7

1. did / have; 2. are / highlighted; 3. will keep; 4. is / published; 5. is / sold; 6. is becoming.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити