Розв’язання вправ та завдань до підручника «АНГЛІЙСЬКА МОВА» 8 клас А. М. Несвіт (8-й рік навчання) - 2016 рік

UNIT 1. MASS MEDIA: THE PRESS

Lessons 8-9. Navigating the Newspaper

P. 21, ex. 3

Що відбувається у світі? Хто переміг у грі вчора ввечері? Що по телевізору? Якщо хочете отримати відповіді на ці питання, читайте газету. Вона розкаже вам про все це та багато про що ще. Репортери і незалежні журналісти розкажуть вам про національні і місцеві новини, погоду і спорт. Ви також знайдете погляди на ті чи інші питання, тематичні статті, поради, комікси, розваги, кулінарні рецепти, рекламні оголошення та інше. Вказівник (зміст) газети зазвичай друкують на передовій сторінці.

Передова сторінка газети містить багато інформації. У ній вказується назва газети. Місто, в якому вона надрукована, теж на передовій сторінці. Вона ж скаже вам, скільки коштує газета і дату друку.

Більшість газет поділяється на рубрики. Покажчик газети скаже читачеві, які теми охоплює даний номер газети. У першому розділі зазначаються всі новини. У ньому подаються місцеві новини. У ньому ж говориться й про те, що відбувається в країні і в світі.

Найважливіші новини — на передовій сторінці. Там же друкується й редакторська стаття. Це особлива стаття, яку зазвичай пише редактор. У ній наводиться думка редактора щодо актуальної теми. Заголовки газети коротко повідомляють читача про зміст статті. Заголовки, як правило, відповідають на запитання «хто?», «що?».

Р. 21, ех. 4

1 — Т; 2 — F; 3 — F; 4 — F; 5 — Т; 6 — F; 7 — Т; 8 — F.

Р. 22, ех. 6

1. — Sports (6); 2. — Weather (11); 3. — TV & Radio (10); 4. — Editorial (1); 5. — Letters (12); 6. — Markets (13-15).

P. 22, ex. 8

1 — publish; 2 — has been collecting; 3 — саше; 4 — do, know; 5 — are visiting; 6 — have developed; 7 — has read; 8 — does, discuss; 9 — had found.

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити