Розв’язання вправ та завдань до підручника «СХОДИНКИ ДО ІНФОРМАТИКИ» М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровської, І. Т. Зарецької 3 клас - 2013 рік

Тема 1. Початкові навички роботи з комп’ютером


1. Інформатика — це наука, яка вчить працювати з інформацією за допомогою комп’ютера, вивчає питання про пошук, збереження, обробку, розповсюдження і використання інформації.

2. Складові комп’ютера:

Системний блок — це основна частина комп’ютера, мозок. Навушники — це пристрій для персонального прослуховування звукової інформації.

Клавіатура —сукупність розміщених у певному порядку клавіш пристрою, що використовується для введення і редагування' тексту і керування виконанням окремих операцій. Монітор це електронний пристрій для відображення інформації.

Мишка — один з вказівних пристроїв уведення, який дає змогу користувачеві через інтерфейс взаємодіяти з комп’ютером. Колонки — це зовнішній пристрій виведення звукової інформації.

3. За допомогою миші можна виконувати такі дії: увімкнути комп’ютер; перемістити екранний об’єкт; відкрити документ; відкрити програму; натиснути екранну кнопку.

5. Порушення правил роботи:

✵ Чашка не має стояти на комп’ютерному столику;

✵ Огризок з яблука не повинен бути на комп’ютерному столику, бо їсти за роботою з комп’ютером не можна.

✵ Зошит лежить на клавіатурі, а це заборонено.

✵ У хлопчика порушена постава.

✵ Хлопчик сидить надто близько до монітору комп’ютера.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити