Розв’язання вправ та завдань до підручника «СХОДИНКИ ДО ІНФОРМАТИКИ» М. М. Корнієнко, С. М. Крамаровської, І. Т. Зарецької 3 клас - 2013 рік

Тема 24. Що таке команди, алгоритми та їх виконавці


1 . Алгоритм — це послідовність команд для виконавця, що визначає, які дії та в якому порядку потрібно зробити для виконання певного завдання.

2. Під час вивчення навчальних предметів виконуємо такий алгоритм: 1) достаємо з портфеля щоденник, підручник та зошит; 2) відкриваємо щоденник на потрібній нам сторінці; 3) в щоденнику дивимось, що потрібно вивчити; 4) відкриваємо підручник та починаємо вчити; 5) в щоденнику дивимось, які вправи потрібно виконати письмово; 6) відкриваємо зошит і записуємо число та заголовок «Домашня робота»; 7) виконуємо задані додому вправи.

3. При поливанні квітів нам потрібно виконати такий алгоритм дій: 1) набрали воду в лійку; 2) піднесли лійку до квітів; 3) нахилили лійку, щоб потекла вода.

4. Алгоритм дій, коли разом із батьками дивимося телевізор:

1) сідаємо всі разом на канапу;

2) батько бере пульт у рук;

3) клацає на кнопки доти, поки знайде потрібний канал;

4) і ми всі дивимось улюблені фільми.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити