Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА. 6 клас» Морзе Н. В. - 2016 рік

РОЗДІЛ 3. МУЛЬТИМЕДІА

14. Об'єкти мультимедіа

Обговорюємо

1. До мультимедійних належать такі об’єкти: текст, рухомі й нерухомі графічні зображення, аудіо- та відеооб’єкти.

2. Працювати з мультимедійним об’єктом означає виконувати його відтворення та редагування. Це можливо за умови наявності мультимедійного обладнання, програм для роботи з мультимедіа та безпосередньо файлів.

3. Прикладами пристроїв уведення мультимедійних відео- й аудіооб’єктів є: мікрофон, цифровий фотоапарат, цифрова відеокамера, смартфон, веб-камера; пристроями виведення є мультимедійний проектор, навушники, смартфон.

4. Мультимедійний програвач дозволяє лише відтворювати звукові та відеофайли, а редагувати їх можна за допомогою спеціальних програм.

5. Переглянути у Головному меню групу команд Пуск —> Усі програми —> Стандартні або двічі клацнути на значку звукового чи відеофайла.

6. Існує два режими роботи програвача: Бібліотека програвача та Поточний список відтворення. Набори команд у цих режимах є різними, оскільки залежно від режиму роботи формується перелік можливостей програвача.

7. У програмі Звукозаписувач можна виконувати запис звукової інформації, а зі звуковим файлом можна здійснювати операції збільшення/зменшення рівня відтворення звуку, збільшення/зменшення швидкості відтворення, додати ефект відлуння, відтворити звуковий файл у зворотному порядку, об’єднати чи накласти звукові файли тощо.

Працюємо в парах

1. Чи правда, що програма Медапрогравач Windows може відтворити файли .avi?

Чи правда, що програма Медапрогравач Windows може відтворювати зорові образи?

Чи правда, що програма Медапрогравач Windows може виконувати запис звуку?

2. Зображені на малюнку пристрої можна поділити на такі групи: 1. Пристрої введення інформації. 2. Пристрої виведення інформації. 3. Пристрої для збереження інформації. Проте зарядний пристрій не можна віднести до жодної з перелічених груп.

3. 4. Відкрити папку Комп'ютер. 3. Під’єднати телефон через USB до комп’ютера. 6. Відшукати додатковий диск — пам’ять мобільного телефона. 1. Відкрити папку збереження медіа-файлів. 2. Зберегти файл відео у своїй структурі папок. Відкриття файла відео не передбачене при збереженні його на комп’ютері.

4. Щоб зберегти на комп’ютер мультимедіа-файл, записаний на флеш-носії, необхідно вставити флеш-носій в USB порт комп’ютера, відкрити вікно диска флеш-носія, скопіювати файл у буфер обміну, відкрити папку, у яку слід помістити медіа-файл, вставити інформацію з буфера обміну.

5. Мають, оскільки такі файли можуть бути створені за допомогою різних програм і містити різного типу інформацію. Наприклад, типи аудіофайлів: .mp3, .wav, .wma; типи відеофайлів: .avi, .mov, .flv, .mp4, .mpg; типи графічних файлів: .bmp, cdr, .ісо, tіf .gif, .psd, .eps, .jpg.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити