Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА. 6 клас» Морзе Н. В. - 2016 рік

РОЗДІЛ 4. ТЕКСТОВИЙ ПРОЦЕСОР

19. Режими роботи з текстовим документом

Обговорюємо

1. Текстовий процесор Microsoft Word можна завантажити такими способами: з Головного меню Пуск/Усі програмні Microsoft Office/Microsoft Word; за допомогою ярлика Microsoft Word на Робочому столі, а також двічі клацнувши на документі Microsoft Word. Кожен користувач обирає найкращий спосіб завантаження сам.

2. Існують такі режими роботи з текстовими документами: розмітки сторінок, читання, веб-документа, структури документа, звичайний, вибір режиму залежить від етапу роботи над текстовим документом і від дій користувача. Режим розмітки сторінок використовують

3. За допомогою режиму Читання.

4. Так, можна. Встановити режим можна, наприклад, за наявністю чи відсутністю аркуша; при різних режимах панелі інструментів мають різний вигляд.

5. У програмі редактора презентацій MS PowerPoint є три режими: Звичайний, Сортувальник слайдів, Показ слайдів. Режими текстового процесора в редактора презентацій доволі різні, оскільки їх використовують у програмах, призначених для виконання різних завдань.

6. За допомогою довідки текстового процесора можна знайти відповіді на запитання, які виникають під час роботи. Пошук необхідної інформації можна виконувати за допомогою Розділів і Ключових слів.

7. Довідкові матеріали можна викликати за допомогою клавіші F1 чи за допомогою команди Довідка з меню текстового процесора.

Працюємо в парах

2. У текстовому процесорі MS Word можна використовувати такі режими перегляду документів: Звичайний, Веб-документ, Структура документа, Розмітка сторінки та Режим читання. Залежно від етапу роботи з документом використовують потрібний режим. Наприклад, у Звичайному режимі користувач може переглянути текст, формули, рисунки, однак не може побачити розміщення тексту в межах сторінки, у кілька колонок, колонтитули тощо.

3. Довідку текстового процесора можна викликати за допомогою клавіші F1 чи за допомогою команди Довідка з меню процесора. Пошук необхідної інформації можна виконувати за допомогою Розділів і Ключових слів. Залежно від того, відповідь на яке запитання потрібно одержати, вибирають продовження роботи з довідкою.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити