Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА. 6 клас» Морзе Н. В. - 2016 рік

РОЗДІЛ 5. КОМП'ЮТЕРНІ МЕРЕЖІ

27. Локальна мережа

Обговорюємо

1. Під час використання локальної комп’ютерної мережі можна економити ресурси. Наприклад, робочі комп’ютери користувачів можуть мати простішу конфігурацію і використовувати ресурси сервера, немає необхідності використовувати принтери чи сканери до кожного комп’ютера, а достатньо задати спільний доступ до них у межах локальної мережі.

2. Обліковий запис користувача— це сукупність відомостей про користувача та його права при роботі з об’єктами операційної системи й мережі. Обліковий запис кожного користувача формує адміністратор

3. Існують такі рівні доступу: повний, частково обмежений і обмежений.

4. Надати спільний доступ можна за допомогою вказівок вікна папки зі списку Дозволити спільний доступ для... або за допомогою команд контекстного меню об’єкта.

5. Якщо ресурс розміщується у мережі, на початку шляху замість імені диска і символу «:» записують подвійний символ «\\» та ім’я комп’ютера у мережі.

Працюємо в парах

2. Якщо відкрити спільний доступ до папок чи файлів, то всі користувачі, які зареєстровані у мережі, зможуть ознайомитися з їх вмістом. Якщо ж надати повний доступ, то кілька користувачів зможуть одночасно редагувати файли, змінювати вміст папок тощо.

3. Обліковий запис користувача — це перелік відомостей, які дії ви зможете виконувати: налаштування комп’ютера, операції з об’єктами тощо. За допомогою облікових записів на одному комп’ютері можуть працювати різні користувачі (наприклад, у сім’ї-), до того ж, кожен з них може мати свої налаштування і свій рівень доступу.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити