Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА. 6 клас» Морзе Н. В. - 2016 рік

РОЗДІЛ 5. КОМП'ЮТЕРНІ МЕРЕЖІ

29. Браузер

Обговорюємо

1. Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Amigo.

2. Вікно будь-якого браузера містить Рядок адреси, у який можна вводити з клавіатури, копіювати з буфера обміну або вибирати зі списку адресу потрібної веб-сторінки. Кнопка Додому дає можливість повернутися до домашньої сторінки. Кнопки Вперед і Назад дозволяють виконувати перехід до переглянутих раніше сторінок або рухатися у зворотному напрямку.

3. Щоб відобразити вміст сторінки на екрані монітора, слід у Рядку адреси програми-браузера ввести адресу цієї сторінки. Якщо адреса невідома, можна скористатися засобами для її пошуку в мережі Інтернет.

4. Якщо користувачеві приходиться часто звертатися до одних і тих самих сторінок, то зручніше створити закладку за допомогою інструмента Закладка і завантажувати цю сторінку значно простіше.

5. Для створення тематичної групи закладок можна створити папку для закладок із відповідним іменем.

6. На цей момент користувач ще не виконував жодної дії щодо переходу до інших сторінок.

7. Найчастіше адресу веб-сторінки записують латиницею, адреса містить унікальну частину, яка вказує на найменування сайту, адреса може містити вказівку на географічне розташування (uа — Україна, uk — Великобританія, us — США тощо), напрямок діяльності (com — комерційні організації, edu— освітні організації, mil — військові тощо).

Працюємо в парах

1. У вікні текстового процесора порівняно з вікном браузера значно більше панелей інструментів, оскільки текстовий процесор може виконувати значно більшу кількість операцій. У середовищі текстового процесора більше також режимів перегляду. Зовнішній вигляд обох вікон розроблений, виходячи зі специфіки його застосування.

2. Існує велика кількість програм-браузерів: Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Safari, Opera, Amigo. Вони відрізняються швидкістю завантаження веб-сторінок, зручністю розміщення інструментів, дизайном. Я найчастіше користуюся браузером Google Chrome, оскільки він має високу швидкість завантаження, приємний інтерфейс, деякі програми, які я використовую, рекомендують для підтримки їх роботи саме Google Chrome.

3. 1), 3), 5), 6), 8), 9), 10).


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити