Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 3. АЛГОРИТМИ З ПОВТОРЕННЯМ ТА РОЗГАЛУЖЕННЯМ

13. Алгоритми із повтореннями

1. Збір грибів, зміна фаз місяця, зміна пір року, зміна часу доби, зміна віку людини, кругообіг води в природі. Не у всіх випадках.

2. Команди циклу з визначною кількістю повторень, невідомою кількістю повторень.

3. Команди циклу з визначеною кількістю повторень.

4. Команди циклу з невідомою кількістю повторень.

5. Припинення виконання команд циклу відбудеться у випадку, коли висловлювання «Цвях не забито» є «істинним: цвях можна забивати як з першого, так і через скінченну кількість повторень, аж поки цвях не буде забитий.

6. Тим, що в команді Повторити К визначена кількість повторень, а в команді Завжди вона буде повторюватися поки не виконається умова.

Працюємо самостійно

1.

2.

3.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.