Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 3. АЛГОРИТМИ З ПОВТОРЕННЯМ ТА РОЗГАЛУЖЕННЯМ

15. Алгоритми з розгалуженням

1. Погода (якщо дощ, то беремо парасольку, якщо інакше —не беремо). Перехід дороги зі світлофором (якщо горить зелений, їдемо, інакше — стоїмо).

Користування Інтернетом (якщо гроші на рахунку є, то користуємось, якщо інакше — не працюємо).

2. Структура розгалуження повної форми схожа на умовне висловлювання «Якщо — то — інакше», у якому після «то» та «інакше» записують висловлювання, а команди, які необхідно виконати, залежать від істинності висловлювання, записаного в умові.

Структура розгалуження неповної форми схожа на умовне висловлювання «Як що — то», у якому після «то» записують висловлювання, а послідовність команд, які необхідно виконати, коли висловлювання, записане в умові, є істинним.

3. Для опису алгоритмів із розгалуженням у середовищі Скретч можна використовувати блоки з групи Датчики та Керувати.

4. Базову структуру розгалуження повної форми в середовищі Скретч можна подати командою:

5. Для реалізації розгалуження неповної форми в середовищі Скретч використовують команду:

Працюємо самостійно

1. Група Датчики

2. Для виконавця «1»

Для виконавця «2»

Для виконавця «3»

Для виконавця «4»

Для виконавця «5»

Для виконавця «6»

Для виконавця «7»


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.