Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 1. ЕЛЕКТРОННЕ СПІЛКУВАННЯ

2. Надсилання та отримання електронних листів

1. Вхідні, Відправлені, Чернетки, Видалені.

✵ Щоб прочитати листа, що надійшов, треба відкрити папку Вхідні та клацнути мишею на заголовку листа — текст повідомлення відкриється в новому вікні. При цьому відображається заголовок листа й саме повідомлення. Якщо лист містить вкладені файли, то їх список відображається після тексту листа.

✵ Непотрібні листи можна Видалити. При цьому вони потрапляють до папки Видалені, так само, як і видалені файли та папки переміщуються до папки Кошик. Якщо листи було видалено випадково, їх можна відновити. Для цього слід виконати Перемістити до і вказати потрібну папку. Якщо папка Видалити містить лише неважливі листи, можна Очистити папку, при цьому листи з неї будуть видалені.

✵ На одержаний лист можна відповісти або переслати його іншому адресату за допомогою відповідної вказівки. У робочому полі слід вести відповідь або коментарі до листа, що пересилається, та натиснути кнопку Надіслати.

2. Поля для обов’язкового заповнення:

✵ Поле Кому — для введення адреси електронної пошти одержувача.

✵ Поле Тема — слід ввести зміст листа в стислій формі, зазначаючи його мету й використовуючи основні ключові слова.

3. Надсилати, пересилати, переміщувати, відновлювати, видаляти, надсилати копії листа.

4. На відміну від поштового листування , електронного листа можна відправити кільком адресатам.

5. Дія Відповісти — це відправити відповідь на отриманий лист, а дія Переслати — це відправити цей же отриманий лист.

6. Під інформацією про відправника розміщено список з прикріпленими файлами до електронного листа.

Працюємо самостійно

1. Відкрийте браузер, введіть в «рядок адреси» адресу пошукової системи. В поле пошуку введіть ключові слова для пошуку малюнків з твоїм хобі та збережіть їх на свій комп’ютер. Потім відкрийте сайт поштової служби, зайдіть на свою пошту. Натисніть на кнопку «Написати лист». Заповніть всі обов’язкові поля. І після поля Тема натисніть на кнопку «Прикріпити файл». Дочекайтеся, поки файли прикріпляться остаточно, і натисніть на кнопку Відправити.

2. Відкрий текстовий процесор та створи документ, що містить опис одного з природних чудес України, та збережи його на свій комп’ютер. Відкрий сайт поштової служби, зайди на свою пошту. Натисни на кнопку «Написати лист». Заповни всі обов’язкові поля. Зліва від поля Кому є кнопка, яка дозволяє додати поле Копія ; додаємо це поле, і в нього вписуємо адресу вчителя. І після поля Тема натисни на кнопку «Прикріпити файл». Дочекатися, поки файли прикріпляться остаточно, і натиснути на кнопку Відправити.

Досліджуємо

3. Видалити вкладені файли дуже просто. На полі вкладеного файлу є кнопка «видалити» або «х».


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити