Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 4. ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР

21. Редагування даних в електронних таблицях

1. Текстова та числова.

2. Виділити діапазон клітинок можна протягуванням при натисненні лівої клавіші миші від однієї кутової клітинки діапазону до протилежної.

3. Автозаповнення використовується тоді, коли потрібно ввести дані, що послідовно змінюються, або створюють список. Порядкові числа, дні тижня, місяці року.

4. Копіювання, переміщення, видалення, зміна кількості стовпців та рядків.

5. Для копіювання чи переміщення можна скористатися вказівками Вирізати, Копіювати, Вставити контекстного меню виділеної клітинки чи діапазону клітинок. Можна скористатись інструментами з групи Буфер обміну вкладники Основне чи застосувати прийоми для копіювання та переміщення введення даних за допомогою миші. Для переміщення виділеної клітинки або діапазону за допомогою миші слід навести вказівник миші на виділення, і коли вказівник набуде вигляд чотирьохнаправленної стрілки, виконайте перетягування в інше місце таблиці, утримуючи ліву клавішу миші. Копіювання за допомогою миші виконується аналогічно (але при затисненій клавіші Ctrl), при цьому вказівник миші набуває вигляду стрілки зі знаком додавання вгорі .

6. Вставити, видалити, копіювати, переміщувати, захистити паролем, змінити колір ярлика аркуша, приховати, показати прихований аркуш.

Працюємо самостійно

2. На першому малюнку довжини показано схематично, в порівнянні з іншими величинами, а на другому теж показано порівняння величин відносно предметів Олівець та Кімната. В електронній таблиці можна зробити різні розрахунки з величинами. Також можна зробити графічне порівняння величин.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити