Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 4. ТАБЛИЧНИЙ ПРОЦЕСОР

22. Формати даних та форматування таблиць

1. Формат даних визначає тип даних, які введено до клітинки, та особливості їх відображення у клітинці. Форматування клітинки, зміна зовнішнього вигляду: шрифту, кольору, накреслення символів, вирівнювання, кольору заливки, розмірів і мереж клітинок тощо.

2. Грошові, фінансові, дата, час» процентний, дробовий, експоненціальний. Для зміни подання числових даних використовують команду Формат клітинки з контекстного меню клітинки у вкладці Число.

3. Коли ми форматуємо всю таблицю, то форматування застосується до всіх клітинок одночасно, а коли форматуєш клітинку, то форматування застосовується тільки до однієї клітинки.

4. Формат даних (для зміни використовують інструменти групи Число вкладки Основне), вирівнювання (для зміни використовують інструменти групи Вирівнювання вкладки Основне), шрифт (для зміни використовують інструменти групи Шрифт вкладки Основне), межа (для зміни використовують інструменти групи Шрифт вкладки Основне), заливка (для зміни використовують інструменти групи Шрифт вкладки Основне).

5. При об’єднанні двох або більше клітинок утворюється одна клітинка, що спрощує форматування тексту або виразу у клітинках. Наприклад, може знадобитися об’єднання клітинок рядка, відведеного для запису заголовка таблиці, щоб заголовок розмістився в одні іі клітинці. Може знадобитися об’єднання клітинок в стовпці, наприклад, якщо пункт 1 має підпункти 1.1,1.2,1.3 тощо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.