Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 1. ЕЛЕКТРОННЕ СПІЛКУВАННЯ

3. Етикет електронного листування

1. Адресна книга призначена для зберігання на пошуковому сервері різних відомостей про адресатів: адреси електронної пошти, домашні та службові адреси, номери телефонів і факсів тощо. Якщо є така адресна книга, то можна швидко знайти адреси людей, з якими постійно спілкуєтесь.

В телефоні «адресна книга», телефонний довідник. На роботі у мами, вона в мене працює секретарем в школі.

2. Адресна книга мобільного телефону:

«Адресна книга» дозволяє зберігати про людину інформацію самого різного роду, включаючи адреси електронної пошти, номери телефонів, поштові адреси, веб-сторінки, імена в чатах, імена близьких людей (включаючи чоловіка або дружину, партнера, батьків, братів, сестер, помічника ), а також багато іншого. Оскільки «Адресна книга» — це системна програма, ви можете відправляти електронну пошту, спілкуватися в чаті або відвідувати домашні сторінки безпосередньо з картки контакту в адресній книзі. Ви навіть можете друкувати поштові ярлики.

Адресна книга електронної пошти

Адресна книга призначена для зберігання на пошуковому сервері різних відомостей про адресатів: адреси електронної пошти, домашні та службові адреси, номери телефонів і факсів тощо. Якщо є така адресна книга, то можна швидко знайти адреса людей, з якими постійно спілкуєтесь.

3. Часто на практиці одного листа потрібно відправити кільком адресатам. Для прискорення такого процесу адресатів можна об’єднати в групи під одним іменем, а потім за допомогою однієї вказівки розсилати повідомлення за всіма адресами групи.

4. Етикет листування — це неформальний кодекс поведінки, за яким певним чином регулюється спілкування користувачів між собою.

Треба дотримуватися етикету листування. Так, за правилом етикету.

5. Для передавання своїх емоцій.

6. Спам — це небажані електронні листи, що надходять без згоди користувача. Щоб убезпечити себе від спаму, дотримуйся таких правил:

✵ не зазначай свою адресу на сумнівних сайтах;

✵ якщо спам все-таки потрапив до твоєї поштової скриньки, ніколи не відповідай на ці повідомлення й не користуйся вказаними в них посиланнями.

7. Для ефективної роботи з листами можна створити додаткові вкладені папки. Щоб перемістити листи до потрібної папки, слід відмітити ці листи й обрати вказівку Перемістити до. У списку наявних папок необхідно обрати ім’я потрібної папки.

Працюємо самостійно

1.

Смайл

Значення

Графічне зображення

Смайл

Значення

Графічне зображення

Смайл

Значення

Графічне зображення

:-)

або:)

усмішка, щастя

:-) або :(

сум, депресія, не весело

;-) або ;)

підморгування

:-D

сміх

:-Р або :Р

показувати язика

:-*

поцілунок

:-О або =-О

здивування, шок

:-[

зашарівся, почервонів

:’(

плач

О:-)

ангел

]:-> або >:)

дідько, диявол

8-) або В-)

в окулярах, крутий

>:О або >:О

розлючений


:-Х

стулені губи,

обіцянка мовчати


:-|

не розумію, чекаю


:-!

нудота, відраза


:-@

кричати в гніві, розгніваний


@}->--

троянда


:’-)

сльози радості, посмішка крізь сльози


%)

плутанина, сум’яття; божевільний


:*)

напідпитку


Привіт, Оленко!

Я у середу на контрольній з математики отримала 2 бали :-(. Мама була дуже розлючена >:(. Але вона дозволила нам піти в кіно у неділю, щоб не пропали квитки :). А як у тебе справи?

Все, до побачення.

Саша.

2. Відкрий свою електронну поштову скриньку. Для того, щоб створити нові папки, натисни кнопку «Керування папками», натисни кнопку «Нова папка», введи ім’я папки і натисни кнопку «Зберегти ».

Щоб перемістити потрібні листи до потрібної папки, слід відмітити ці листи й обрати вказівку Перенести до. У списку папок необхідно обрати ім’я потрібної папки.

3. Відкрий свою електронну поштову скриньку. Натиснувши кнопку, по правій межі вікна ви побачите Всі контакти, натисни на стрілочку поряд, потім натисни на кнопку «Нова група», введи ім’я групи і додай контакти. Ще можна створити групу «Однокласники».

Досліджуємо

Вправа 3

Відкрий свою електронну поштову скриньку. Створи нові папки, натисни на кнопку «Керування папками», натисни кнопку «Нова папка», введи ім’я папки і натисни кнопку «Зберегти».

Щоб перемістити потрібні листи до потрібної папки, слід відмітити ці листи й обрати вказівку Перенести до. У списку папок необхідно обрати ім’я потрібної папки.

Відкрий свою електронну поштову скриньку. Натисни кнопку по правій межі вікна, ти побачиш Всі контакти, натисни на стрілочку поряд, потім натисни на кнопку «Нова група», введи ім’я групи і додай контакти. Ще можна створити групу «Однокласники».


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити