Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 1. ЕЛЕКТРОННЕ СПІЛКУВАННЯ

4. Розв’язуємо задачі

Задача 2.

Відкрий браузер. В адресний рядок введи адресу сайту: Он-ляндія безпечна країна: знайди потрібну інформацію та скопіюй її. Відкрий текстовий процесор. (Пуск → Всі програми → MicrosoftOffice → Microsoft Office World). Створи тестовий документ та збережи його. Потім відкрий свою почтову скриньку та натисни кнопку Написати лист. В текст листа встав знайдену інформацію. Потім прикріпи текстовий документ до листа. Заповни всі необхідні поля.

Задача 3.

Відкрий браузер. В адресний рядок введи адресу сайту пошукової системи, знайди потрібну інформацію та скопіюй її. Відкрий текстовий процесор (Пуск → Всі програми → Microsoft Office →Microsoft Office World). Створи тестовий документ та збережи його. Потім відкрий свою поштову скриньку та натисни кнопку Написати лист. Створи групу з однокласників (Зайти на вкладнику Контакти, там натиснути на кнопку В групу). Повернутися назад на вкладнику Листи. В текст листа встав знайдену інформацію. Потім прикріпи текстовий документ до листа. Заповни всі необхідні поля.






Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити