Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 1. ЕЛЕКТРОННЕ СПІЛКУВАННЯ

4. Розв’язуємо задачі

Задача 2.

Відкрий браузер. В адресний рядок введи адресу сайту: Он-ляндія безпечна країна: знайди потрібну інформацію та скопіюй її. Відкрий текстовий процесор. (Пуск → Всі програми → MicrosoftOfficeMicrosoft Office World). Створи тестовий документ та збережи його. Потім відкрий свою почтову скриньку та натисни кнопку Написати лист. В текст листа встав знайдену інформацію. Потім прикріпи текстовий документ до листа. Заповни всі необхідні поля.

Задача 3.

Відкрий браузер. В адресний рядок введи адресу сайту пошукової системи, знайди потрібну інформацію та скопіюй її. Відкрий текстовий процесор (Пуск → Всі програми → Microsoft OfficeMicrosoft Office World). Створи тестовий документ та збережи його. Потім відкрий свою поштову скриньку та натисни кнопку Написати лист. Створи групу з однокласників (Зайти на вкладнику Контакти, там натиснути на кнопку В групу). Повернутися назад на вкладнику Листи. В текст листа встав знайдену інформацію. Потім прикріпи текстовий документ до листа. Заповни всі необхідні поля.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.