Розв’язання вправ та завдань до підручника «ІНФОРМАТИКА» Н. В. Морзе 7 клас - 2015 рік

Розділ 1. ЕЛЕКТРОННЕ СПІЛКУВАННЯ

5. Практична робота № 1. Електронне листування

Операції над об’єктами:

• Створювати, перейменовувати, копіювати, переміщувати, видаляти, відкривати, виділяти.

• Пошук здійснюється за допомогою систем пошуку (пошукові системи, пошукові сайти).

• Відкрити поштову скриньку, натиснути кнопку Написати лист, заповнити всі необхідні поля і натиснути кнопку Відправити.

Завдання 2.1

1. Зареєструватися

2. НІ, в паролі повинно бути так, як введено спочатку.

3. НІ, це одне з правил, не давати нікому свої особисті данні і в тому числі пароль.

Завдання 2.2

• Відкрити поштову скриньку, натиснути кнопку Написати лист, заповнити всі необхідні поля, натисни кнопку Прикріпити (вибрати файл) і натиснути кнопку Відправити.

Завдання 3.1

Виділити галочкою листи, які треба перемістити і натиснути кнопку Перемістити.

Завдання 4.1

Виділити галочкою листи, які треба видалити і натиснути кнопку Видалити.

Завдання 4.2

На вкладинці, після видалення листів, з’являється кнопка Очистити, натискаємо її. Якщо ми не впевнені, що всі листи треба видалити, то переглядаємо вміст вкладки Видалені. Виділити галочкою ті листи, які ви хочете відновити, і натискаємо кнопку Відновити. Потім вже очищуємо.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.