ІНФОРМАТИКА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника Й. Я. Ривкінда - 2017 рік

Відповіді на запитання (стор. 75)

1. Для вставлення об’єкта SmartArt на слайд презентації потрібно виконати Вставлення — Зображення — SmartArt або вибрати значок Додати графіку SmartArt у покажчику місця заповнення слайда, вибрати тип і вид об’єкта SmartArt.

2. Редагування та форматування об’єктів SmartArt виконуються з використанням елементів керування, які розміщено на вкладках Конструктор і Формат тимчасового розділу Знаряддя для рисунків SmartArt, так само як і у текстовому процесорі.

3. Для встановлення діаграми на слайд презентації потрібно виконати Вставлення — Зображення — Діаграма або вибрати значок Вставлення діаграми у покажчику місця заповнення слайду, вибрати тип і вид діаграми.

5. Змінення даних, потрібних для побудови діаграми, здійснюється у вікні табличного процесора. Для зміни діапазону з даними, що використовиватимуться для побудови діаграми, слід перетягнути маркер так, щоб виділити всі потрібні дані.

6. Дії з редагування та форматування діаграми виконуються в середовищі редактора презентацій з використанням елементів керування, які розміщено на вкладках Конструктор, Макет і Формат тимчасового розділу Знаряддя для діаграм.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити