ІНФОРМАТИКА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника Й. Я. Ривкінда - 2017 рік

Відповіді на запитання (стор. 89)

1. Щоб додати Відео до слайда презентації потрібно виконати Вставлення — Медіавміст — Відео — Відео із файлу або вибрати значок Вставити кліп із колекції у покажчику місця заповнення на слайді, вибрати потрібний файл і кнопку Вставити або команду Зв’язати з файлом у списку цієї кнопки.

2. Відрізняється тим, що у колекції Вставити кліп не завжди може міститися потрібний файл, а для Вставити із файлу, завжди можна знайти потрібне в Інтернеті, зберегти у файл і потім додати.

3. Можна налаштувати Застосування мовного супроводу зміни слайдів. Це здійснюють, зробивши вибір з випадного переліку для поля Звук після виконання вказівки меню Показ / Зміна слайда.

4. Щоб відтворити елементи мультимедіа треба виділити потрібний елемент у списку Порядок анімації і розкривши вкладку Параметри відтворення вікна діалогу Налаштування анімації, можна змінити спосіб відтворення цього об’єкту. Є можливість призупинити демонстрацію слайд-фільму до закінчення відтворення мультимедіа-об’єкта або продовжувати демонстрацію на тлі відтворення музики або розповіді диктора. Щоб значок об’єкта мультимедіа не з’являвся на екрані під час демонстрації слайд-фільму, варто лише встановити прапорець Приховувати, коли не відтворення. При цьому значок об’єкта буде-видно в режимі перегляду слайдів, але не з’явиться в процесі показу слайд- фільму.

5. Використовуючи елементи керування вкладки Відтворити призначено для налаштування параметрів відтворення відео під час демонстрації презентації.

6. Команда Вставлення — Медіавміст — Відео — Відеофайл із колекції графіки використовується для додавання до презентації відеофайла та звуку.

7. Для додавання звуку з файла до презентації потрібно виконати Вставлення — Медіавміст — Аудіо — Аудіо із файла, вибрати звуковий файл і кнопку Вставити або команду Зв’язати з файлом у списку цієї кнопки.

8. Налаштування параметрів відтворення:

1. На слайді виберіть піктограму аудіо- запису .

2. Під контекстною вкладкою Знаряддя для аудіозаписів на вкладці Відтворити в групі Параметри аудіо виконайте одну з таких дій:

✵ Щоб аудіозапис автоматично відтворювався підчас показу слайдів, у списку Початок виберіть Автоматично.

✵ Щоб запускати аудіозапис вручну, клікаючи його на слайді, у списку Початок виберіть Після клацання.

✵ Щоб аудіозапис відтворювався під час переходу між слайдами в презентації, у списку Початок виберіть Для всіх слайдів.

✵ Щоб аудіозапис відтворювався повторно, доки його не зупинять, установіть прапорець Безперервне відтворення.

9. Для створення та вставлення на слайд мовного супроводу можна виконати Вставлення — Медіавміст — Аудіо — Записати аудіо, промовити потрібний текст, зупинити запис.

10. У презентаціях можна додавати звукові ефекти, які будуть відтворюватись після вибору певних текстових або графічних об’єктів або після наведення на них вказівника. Для цього потрібно вибрати об’єкт, виконати Вставлення — Посилання — Дія, вибрати вкладку Після клацання мишею або При наведенні вказівника миші, установити позначку перемикача Звук, вибрати у списку бажаний звуковий ефект.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити