ІНФОРМАТИКА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника Й. Я. Ривкінда - 2017 рік

Відповіді на запитання (стор. 106)

1. Щоб налаштувати тривалість показу слайдів потрібно виконати Показ слайдів—Настроювання — Настроювання часу та установити час демонстрації кожного слайда з використанням елементів керування вікна Запис.

Щоб настроїти параметри анімаційних ефектів, на вкладці Анімація в групі Анімація клікніть стрілку праворуч від кнопки Параметри ефектів і виберіть потрібний параметр. На вкладці Анімація можна вказати час початку, тривалість або час затримки анімації.

Щоб налаштувати час початку анімації, у групі Хронометраж клацніть стрілку праворуч від меню Початок і виберіть потрібний параметр.

Щоб настроїти тривалість анімації, у групі Час введіть потрібну кількість секунд у поле Тривалість.

Щоб настроїти затримку перед початком анімації, у групі Час введіть потрібну кількість секунд у поле Затримка.

Щоб змінити порядок анімації в списку, в області анімації виберіть потрібний анімаційний ефект і на вкладці Анімація в групі Час у розділі Порядок анімації натисніть кнопку Раніше, щоб відтворювати цю анімацію перед іншою анімацією в списку, або Пізніше, щоб відтворювати цю анімацію після іншої анімації в списку.

2. У вікні Настроювання презентації можна установити значення параметрів демонстрації: режим показу слайдів, установлення безперервного відтворення презентації під час демонстрації, набір слайдів відображення під час показу презентації, спосіб зміни слайдів тощо.

3. Вибірковий показ слайдів. На вкладці Показ слайдів у групі Розпочати показ слайдів натиснути кнопку Настроюваний показ. Вибрати в списку кнопки команду Довільний показ. У вікні Довільний показ вибрати кнопку Створити. Увести ім’я варіанта вибіркового показу в поле Ім’я показу слайдів вікна Визначення вибіркового показу. Перемістити, використовуючи кнопку Додати, у поле Слайди вибіркового показу імена слайдів, які планується включити до цього варіанта показу. Установити, використовуючи кнопки уверх/вниз, послідовність показу слайдів.

4. Якщо слайд у презентації потрібен, але він не має відображуватися під час показу слайдів, його можна приховати. У поданні списку слайдів ліворуч виконайте одну з таких дій:

1. Щоб приховати слайд, клікніть його правою кнопкою миші та виберіть Приховати слайд.

2. Щоб показати слайд, прихований раніше, клікніть його правою кнопкою миші та виберіть Приховати слайд.

5. Скидання прапорця Діалог при створенні презентації дозволяє скасувати поява вікна діалогу Створити слайд, який зазвичай відкривається при додаванні нового слайду і містить варіанти авторозміток. Якщо скинути прапорець, у презентації буде відразу створюватися слайд з авторозмітки Маркірований список. Щоб вибрати іншу авторозмітку, доведеться щоразу виконувати команду Розмітка слайда. Такий варіант установки також може виявитися зручним, якщо часто доводиться створювати презентації, що складаються з наборів текстових слайдів. У цьому випадку за замовчуванням перший слайд нової презентації буде титульним, а наступні — слайдами за маркованими списками, якщо при додаванні слайду не буде зазначена інша розмітка.

Прапорець Рядок стану і Вертикальна- лінійка включають і вимикають рядок стану, розташовану вздовж нижнього краю вікна Power Point, і вертикальну лінійку, яка йде уздовж лівого краю екрана. Скидання прапорця Вертикальна лінійка збільшує розмір вікна презентації. Якщо прапорець Вертикальна лінійка відзначений, а лінійка, тим не менш, відсутня, треба клікнути на пункті Лінійка меню Вигляд.

Параметри розділу Демонстрація слайдів дозволяє увімкнути режим виводу на екран кнопки контекстного меню підчас демонстрації презентації.

7. Виберіть елементи Файл — Друк — Друк і надрукуйте сторінку. Якщо зображення розташовано не в центрі, виберіть елементи Вигляд — Поле зразка та спробуйте відцентрувати зображення на слайді, і надрукуйте сторінку ще раз. Цю процедуру необхідно повторити кілька разів, щоб отримати необхідний результат.

8. Перед початком друку можна зробити такі налаштування: вказати номера сторінок, які потрібно надрукувати, розмістити сторінку на листі, так як вам потрібно.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити