ІНФОРМАТИКА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника Й. Я. Ривкінда - 2017 рік

Відповіді на запитання (стор. 193)

1. Публікація — це процес видання певного твору.

2. Друкована публікація — та, яка надрукована на аркуші паперу. Приклади: книжки, брошури, журнали, газети.

3. Електронна публікація — це документи, що розповсюджуються з використанням інтернету або інших електронних засобів. Приклади: веб-сайти, електронні листи, флешки, диски.

4. Верстка — це процес компонування текстових і графічних об’єктів для створення сторінок видання відповідно до принципів дизайну та технічних вимог.

5. Настільна видавнича система — це сукупність оперативних і програмних засобів для створення публікацій порівняно невеликих за обсягом і тиражем.

6. Настільна видавнича система має апаратну та програмну складову. До апаратної складової належить ПК, пристрої друку, і пристрої введення даних. До програмної складової входять спеціальні програми підготовки макета публікації.

7. Видавничі системи призначені для таких операцій, як створення макетів поліграфічних видань і підготовки їх до друку.

✵ Автоматизації розміщення блоків тексту та графічних зображень відповідно до призначення публікації;

✵ Коректного вставлення фрагментів тексту та графічних зображень, створених у різних програмах;

✵ Опрацювання фрагментів тексту, використовуючи стилі та розширені можливості щодо зміни значень інших властивостей тексту;

✵ Автоматизації створення змісту та посилань;

✵ Збереження файлів публікації у форматах, що використовуються в поліграфії.

8. До складових візитки входять — Прізвище, ім’я, по — батькові, місце роботи або ким працюють, номер телефону, номер електронної адреси.

До складових оголошення входять — відомості про організацію, установу або автора оголошення, заголовок, основний текст, ілюстрації, контактні дані.

9. Шаблони використовують, щоб користувач швидко створив публікацію. Щоб створити нову презентацію на основі шаблону, потрібно:

1. Запустити на виконання програму Publisher.

2. У початковому вікні вибрати набір популярних шаблонів публікації.

3. Вибрати один із шаблонів із групи Додатково інстальованих шаблонів.

10. Видавничі системи відрізняються від текстового процесора тим, що використовують шаблони, які вже мають структуру відповідно до призначення та виду публікації. Основою структури публікації є текстові блоки та блоки графічних об’єктів.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити