ІНФОРМАТИКА 9 клас - Готові домашні завдання до підручника Й. Я. Ривкінда - 2017 рік

Відповіді на запитання (стор. 205)

1. Для внесення змін у текстове поле шаблону потрібно вибрати це поле і ввести новий або вставити попередньо скопійований текст. Якщо текст у полі не поміщається, то маркери редагування стають червоними, поряд з переповненням текстовим полем може з’являтися прямокутник з трьома крапками.

2. Алгоритм створення публікації:

1. Запустити програму Publisher.

2. Вибрати серед видів публікацій той, який планується створити.

3. Вибрати у списку шаблонів потрібний, оформлення якого відповідає темі публікації.

4. Вибрати кольорову схему.

5. Вибрати набір шрифтів.

6. Внести за потреби зміни або створити новий набір службових відомостей.

7. Установити кількість сторінок публікації на одному аркуші паперу.

8. Вибрати кнопку Створити.

3. Вміст статей у ряді публікацій розміщують у кілька стовпців. Автоматичне продовження тексту в наступних текстових полях статті називають перетіканням.

4. Для підказки, у якому текстовому полі продовжується текст з вибраного текстового поля, використовують спеціальні кнопки — Перейти до наступного текстового поля та Перейти до попереднього текстового поля. їх вибір приводить до виділення текстового поля, у якому продовжується або починається текст.

5. Перетікання тексту — це автоматичне продовження тексту в наступних текстових полях статті. Перетікання можливе також у текстовому полі на іншій сторінці.

6. Якщо текст у полі не поміщається, то маркери редагування стають червоними, поряд з переповненим текстовим полем може з’являтися прямокутник з трьома крапками. Щоб він зник потрібно відредагувати текст.

9. Для створення нового підпису під графічним об’єктом потрібно вибрати кнопку Підпис у групі Стилі рисунків вкладки Формат тимчасового розділу Знаряддя для зображень, обрати один з варіантів розміщення підпису та ввести текст. Підписи під статтями та малюнками потрібні, аби знати що зображено на цьому малюнку і до якого пункту його треба віднести.


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити