Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «МАТЕМАТИКА. 6 клас» Мерзляка А. Г. - 2016 рік

§ 4. РАЦІОНАЛЬНІ ЧИСЛА ТА ДІЇ НАД НИМИ

32. Модуль числа

907. а = 0.

908. 1) а = 0; 2) а = 0.

909. 1) Так; 2) ні, бо, наприклад, |-2| = |2|, але -2 ≠ 2; 3) так; 4) ні, бо наприклад, -2 = -2, але |-2| ≠ -2; 5) так; 6) ні, бо 0 — ціле число, а |0| — не натуральне.

1) Якщо два числа рівні, то рівні і їхні модулі; 2) якщо модулі двох чисел рівні, то самі числа можуть бути не рівними; 3) якщо числа протилежні, то їхні модулі рівні; 4) якщо два числа рівні, то модуль першого числа не обов’язково дорівнює другому числу; 5) якщо рівні модулі двох чисел, то ці числа рівні або протилежні; 6) модуль не всякого цілого числа є натуральним числом.

Відповідь. Увесь рукопис надрукують за 1 год 36 хв.

— становить 20 км;

— відстань між містами.

Відповідь. 36 км.

Тоді числа слід розташувати так:

915. Якщо понеділків більше, ніж вівторків, а неділь більше, ніж субот, то понеділків і неділь — по 5, а вівторків і субот — по 4. Отже, місяць має 4 тижні і 2 дні, і це квітень. 30-е число має бути понеділком, тоді 2-е число (30 - 28 = 2) — теж понеділок, а 7-е число — субота.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.