Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «МАТЕМАТИКА. 6 клас» Мерзляка А. Г. - 2016 рік

§ 4. РАЦІОНАЛЬНІ ЧИСЛА ТА ДІЇ НАД НИМИ

44. Паралельні прямі

1247. Задані два набори, відрізняються на 6 – 2 = 4 маленьких букети, а за кількістю троянд — на 75 - 55 = 20 (тр.). Тому в одному маленькому букеті є 20 : 4 = 5 (тр.). Тоді 2 ∙ 5 + 5x = 55; 5x= 45; x = 9 (тр.) — у великому букеті.

Відповідь. У маленькому букеті 5 троянд, у великому — 9 троянд.

Відповідь. На 15%.

— води в траві;

2) 4 - 3,2 = 0,8 (т) — сухої речовини;

— сіна.

Відповідь. 1 т.

1252. — Ви живете в ньому місті? Якщо відповідь «так», то це місто А; якщо відповідь «ні», то це місто В.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.