Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» О.М.Біляєв 10 клас - 2004 рік

ПОГЛИБЛЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ НАЙВАЖЛИВІШИХ ВІДОМОСТЕЙ З ФОНЕТИКИ, ЛЕКСИКОЛОГІЇ, ФРАЗЕОЛОГІЇ, СЛОВОТВОРУ, ГРАМАТИКИ, СТИЛІСТИКИ ТА ПРАВОПИСУ

 

§ 7. Стилістичні засоби словотвору

81.1. Вони чули музику, далеку, незрозумілу, прекрасну. 2. Прибережні луки були сірі від роси. 3. Сказав, як гвіздком прибив. 4. Спалахнувши високо, вогонь почав поволі пригасати. 5. Стрілами шугали ластівки, і взагалі було прекрасно. 6. Ми знімали картину, в якій було кілька прикордонних епізодів. 7. Кватирка у вікні була одчинена, а проти вікна на березі сидів соловейко та так же виспівував прехороше та голосно. 8. Картина прикувала до себе очі перших глядачів, критиків. 9. Розцвітай же, слово, і в родині, і у школі, і на заводі, і у полі пречудесно, пречудово — розцвітай же, слово!


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.