Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» С. О. Карамана 11 клас - 2012 рік

СТИЛІСТИКА СИНТАКСИСУ

 

§ 20. Речення як основна синтаксична і комунікативна одиниця

250. У процесі творчої еволюції смаки й уподобання поета мінялися (речення розпов., неокл., просте, двоскл., пошир., повне, ускл. однор. чл. реч.).

Та особливе місце у поезії Стуса належить досвідові Т. Шевченка (речення розпов., неокл,, просте, двоск., пошир., повне, неускл.).

Поезія Стуса не екстенсивного, а інтенсивного типу (речення розпов., неокл., просте, двоскл., непошир., повне, усклад, однор. чл. реч.).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.