Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» С. Я. Єрмоленко 11 клас - 2011 рік

§ 13. Етика професійного спілкування

130.1.   Відвідувачі довго розглядали прейскурант. 2. Лейтмотив цього твору — проблема батьків й дітей. 3. Працюючи у розмовному стилі, слід ретельно добирати склад лексики. 4. Ми отримали від президента фірми «Сократ» лаконічну відповідь. 5. Дмитра Сергієнка багато хто поважає, він добрий і як фахівець, і як людина. 6. У цієї команди є перспективи, і це не просто збіг сприятливих обставин. 7. Під час вивчення іноземних мов у пригоді стають інтерактивні методи навчання. 8. Кошторис складає два мільйони гривень. 9. З ініціативи керівництва на зборах було порушено питання про халатне ставлення до провадження документації. 10. Згідно із законом керівник установи повинен попередити працівника про звільнення за два тижні. 11. У кожної людини має бути улюблений фах. 12. Вибір майбутньої професії — це особиста справа кожного.

131.1.   Публіцистичний стиль.

134.2.   Різновиду, контакту, вибору, засобу, документа, телефону (зв’язок) і телефоне (апарат), номера, етикету.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.