Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» Г. Т. Шелехової 11 клас - 2009 рік

Морфологічні засоби стилістики

 

§ 9. Стилістична роль порядку слів

119.1. Кличе сірійців вдова вождя. 2. Вдова кличе вождя сірійців.

121.1. У давніх документах немає подібного виду терміна. 2. Ми регулярно друкуватимемо за кордоном новини культури. 3. Кузьменко зателефонував до офісу за годину до надходження справи.

123.1. У новому мікрорайоні зростають високі будинки. 2. На лузі цвітуть червоні, жовті й сині квіти. 3. Зустріч гостей в аеропорту не відбулася через нельотну погоду. 4. Заступник директора зібрав в актовому залі представників, виділених вчителями від кожного класу. 5. Повернення хлопців з походу було несподіваним. 6. Для приїжджих ще зранку була проведена екскурсія по місту. 7. Однокласників зацікавили журнали, принесені мною. 8. Поданий журналістом матеріал до газети змусив редколегію виділити для нього окрему рубрику. 9. Справу, розпочату дідусем і його однодумцями, продовжують їхні діти й онуки.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.