Розв'язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» Г. Т. Шелехової 11 клас - 2009 рік

Речення

                                                                                        

§ 21. Просте речення

304.ІІІ.1. Повернули коридором праворуч (О. Гончар) — неозн.-особ. 2. Підвівся і пройшовся просторим кабінетом (М. Сидоряк) — озн.-особ. З. Невському підвели коня (О. Югов) — неозн.-особ. 4. Пісню про нього склали (О. Довженко) — неозн.-особ. 5. З пісні слова не викинеш (Нар. творчість) — узагальн.-особ. 6. Не з медом братові (Б. Харчук) — безособ. 7. Скільки там слів написаної (І. Франко) — безособ. 8. Версаль... Женева... Вашингтон... (В. Еллан) — наз.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.