Розв’язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» М. С. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васильківської 3 клас - 2013 рік

РОЗДІЛ 1. МОВА І МОВЛЕННЯ

§ 1. Мова — найважливіший засіб спілкування

3. Знайти значення невідомих слів можна у тлумачному або енциклопедичному словниках. Слова в них, як і у всіх словниках, розташовані в алфавітній послідовності.

8. Вінниця, Горлівка, Глухів, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Миколаїв, Ніжин, Одеса, Полтава, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Тернопіль, Ужгород, Фастів, Харків, Хмельницький, Чернігів, Шепетівка, Ялта.

Моє місто — Луганськ, у цьому переліку його потрібно розташувати між словами «Київ» та Львів».

9. Головна думка тексту «Усе моє, все зветься Україна» — любов до своєї Батьківщини.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.