Розв’язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» М. С. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васильківської 3 клас - 2013 рік

РОЗДІЛ 5. БУДОВА СЛОВА

§ 23. Префікси і прийменники

Пояснення

Прийменники, як і закінчення, зв’язують між собою слова.

Прийменники з іншими словами пишуться окремо!

216. Напишу в зошит[і], запишу до зошит[а], допишу в зошит[і], випишу із зошит[а], перепишу у зошит[].

Мій братик написав у зошиті декілька прикладів. Я випишу із зошита кілька слів. Я запишу до зошита вивчене правило.

217.

Увійдіть до лісу

Ось заспівала іволга, наче скрипка. Соловейко заливається, як сопілка. Дятел б’є у стовбур, наче вправний бубнар. Сорока застрекотала, наче тріскачка.

218.

219. Вті-ша-ти, вта-мо-ву-ва-ти, всту-пи-ти, вто-ми-ти, втри- ма-ти, від-тяг-ну-ти, від-учо-ра, від-чи-ще-ний, від-шуку-ва-ти, від-хлюп-ну-ти.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.