Розв’язання вправ та завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА» М. С. Вашуленка, О. І. Мельничайко, Н. А. Васильківської 3 клас - 2013 рік

РОЗДІЛ 3. РЕЧЕННЯ

§ 8. Звертання

Пояснення

Пригадайте! Звертання — це слово або сполучення слів, яке називає того, до кого звертаються. Під час вимови звертання виділяється голосом, а на письмі — комою або знаком оклику.

88. Тесляре, муляре, столяре, скляре, ковалю.

89. Спи, мій малесенький, спи, мій синок, я розкажу тобі безліч казок! Спи, моя пташко, то вітер завив.

90. Брате, друже, подруго, сусідко, товаришу, учителю, Михаиле Івановичу, Ольго Сергіївно.

Любий друже, запрошую тебе на день народження. Ольго Сергіївно, проходьте, будь ласка.

92. Берегиня, любий мій синочку, — це наша оселя. Добривечір, люди добрі! Глянь, Олесю, що то таке? Не бійтесь, дідусю, хіба ми не знаємо?


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.