Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ЛЕКСИКОЛОГІЯ. ФРАЗЕОЛОГІЯ

§ 11. Діалектні та просторічні слова

75. II. Дівчина така гарна, як чічка. Пастухи підкидали дрова у ватру.

77. Файно — гарно, ватра — вогнище, обійстя — подвір’я, вивірка — білка, газдиня — господиня, легінь — парубок, перепуджений — переляканий, гаразди — достатки.

78. Бараболя — картопля, вуйко — дядько, пиріг — вареник, зупа — юшка, пляцок — корж, трутка — отрута, таний — дешевий, всльон — фата, пательня — сковорода, залізко — праска.

82. 1. Мені незручно в тебе просити. 2. Здрастуйте, шановна Ірино Дмитрівно! 3. Хто сьогодні черговий? 4. Звичайно, я допоможу тобі. 5. Який смачний пиріг! 6. Наталці подарували бузкові чобітки.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.