Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

СЛОВОТВІР. ОРФОГРАФІЯ

§ 18. Зміни приголосних при творенні слів

152. Бджільник — бджільництво, овочівник — овочівництво, хлібороб — хліборобство, садівник — садівництво, птахівник — птахівництво, вівчар — вівчарство, мірошник — мірошництво, гончар — гончарство, гутник — гутництво.

153. II. Дніпропетровщина має значні запаси вугілля, нафти й газу. На Тернопільщині є багато старовинних замків і фортець.

154. 1. Мов той орел, літав Богун по Київщині й Брацлавщині (А. Кащенко). 2. Україна за гетьманства Богдана Хмельницького налагоджувала стосунки зі Швецією, Туреччиною. Молдовою, Угорщиною (3 посібника). 3. Цвіте Гуцульщина квітками (Олександр Олесь). 4. Звенигородщина — співучий куточок України (С. Васильченко).

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.