Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПОВТОРЕННЯ, УЗАГАЛЬНЕННЯ Й ПОГЛИБЛЕННЯ ВИВЧЕНОГО

§ 2. Однорідні члени речення, звертання, вставні слова

12. І. 1. І все навколо витанцьовує: і білі лілії, і зелений очерет, і кучеряві верби, і човен (Л. Вишневецький). 2. Обважніле гілля дерев, зелень кущів картоплі — все ніби порозбухало водою (О. Гончар).

ІІ. До годівнички прилітають різні пташки: синиці, горобці та снігурі.

14. І. 1. Весна за вушка витягає трави і сонечко на небо підганя (В. Малишко). 2. І сміявся, і вигравав, і дихав до запаморочення п’янко і лоскотно зелений день (Є. Шморгун). 3. Хай буде сад, і дерево крислате, і кіт-воркіт, і ще багато див... (Л. Костенко). 4. Спасибі Вам, мамо, за Ваше тепло і довгі недоспані ночі (Д. Луценко). 5. Старенька груша дихає на пальці, їй, певно, сняться повні жмені груш (Л. Костенко). 6. Зашуми весною, зелен луже, теплий вітре, шелести в гіллі (А. Малишко).

16. З чого починається любов до Батьківщини

У кожного є земля, де він народився і виріс. Саме вона робить нас частинкою великої родини, формує нашу національну свідомість. Звичайно, всі ми чули колискову пісню рідною мовою, нам відомі величні вчинки предків. Усе це знаходить відгук у нашій душі, бо воно близьке, зрозуміле, миле. Тому любов до Батьківщини починається, на мою думку, з любові до рідної мови, культурних традицій народу й захоплення його славними здобутками. Отже, любов до Батьківщини виникає з таких простих, на перший погляд, речей.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.