Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

МОРФОЛОГІЯ ТА ОРФОГРАФІЯ. ІМЕННИК

§ 23. Іменник як частина мови

Вікнами (с. р., мн., Ор. в.), ночі (ж. р., мн., Н. в.), дощами (ч. р., мн., Ор. в.)1.

191. І. Швидка хода, зимовий переліт, несподівана радість, міцна дружба.

II. Нас з Андрієм пов’язує міцна дружба.

192. Неістоти: акація, колода, клас, доброта, квітка, журба, сховище, бактерія, азот, загін, світ, вірус, група, пюре, східці, палац, натовп. Істоти: курка, Сварог, щука, оса, кішка, В’ячеслав, артист, імператор, мавка, Орел (прізвище), добряк, Оксана. (Коло вуха завірюха, а у вусі ярмарок).

194. Птах — птаство, козак — козацтво, учень — учнівство, юнак — юнацтво, товариш — товариство, комаха — комашня, ворон — вороння, віти — віття, малюк — малеча, діти — дітвора.

195. Зоря — неістота, загал, назва. Клин — неістота, загал, назва. Журавлі — істота, загал, назва. Вирій — неістота, загал, назва.

196. Люди, з яких я беру приклад

( — це фразеологізм, який є одним членом речення).

_________________________________

1 Граматичне значення роду визначається за закінченням Н. в. однини. Однак змушені дотримуватися логіки формулювання завдань у підручнику.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.