Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

МОРФОЛОГІЯ ТА ОРФОГРАФІЯ. ІМЕННИК

§ 24. Велика буква та лапки у власних назвах

201. Минулого літа ми відпочивали на узбережжі Чорного моря.

202. Острів Хортиця, День прав людини, фабрика «Чернівчанка», журнал «Світ тварин», Чернігівщина, сузір’я Козеріг, Північний полюс, Вінницька область, гора Говерла, табір «Лісова пісня», Великдень, Тихий океан, аеропорт «Бориспіль», студія танцю «Волошка», Почаївська лавра, печиво «Журавлик», кінотеатр «Сяйво», мультфільм «Русалонька», супермаркет «Кишеня», сайт «Острів знань».

203. 1) Сіверський Донець, Кривий Ріг, Велика Ведмедиця, Сполучені Штати Америки, Південний Буг, Київська Русь, Запорізька Січ, Верховна Рада. 2) День знань, Міністерство охорони здоров’я.

204. Вітаю з Новим роком; з Восьмим березня; з Різдвом Христовим; з Великоднем; з Днем учителя.

205. І. Урочище Жовті Води, Південне Полісся, Галицько-Волинська держава, Остромирове Євангеліє, Острозька академія, Люблінська унія, Корсунська битва, Папа Римський, Римська імперія, Велике князівство Литовське.

Острозька академія була осередком науки та культури.

II. Євангеліє — Корсунська — (уподібнення твердого приголосного н перед м'яким с' до парного м'якого н').

206. Держава Україна, галактика Молочний Шлях, материк Євразія, собор Святого Петра, свято Благовіщення, телевізійна програма «Голос країни», кінофільм «Поводир», картина «Дівчина зі снопами».

Нещодавно я переглянув український кінофільм «Поводир».

207. Вискочити як Пилип з конопель; за царя Панька; очей у Сірка позичати; куди Макар телят не ганяв; канути в Лету; там, де Сидір козам роги править; з Богом, Парасю; як Мартин до мила.

Держись, Хома, іде зима. Чого Івась не навчиться, того й Іван не буде знати. Я йому про Хому, а він мені про Ярему. Казала Настя, як удасться.

209. А. Природне диво України

Територією Тернопільщини протікає Дністер — друга за довжиною річка України. Колись давно вода проклала собі шлях серед пагорбів. Так утворився Дністровський каньйон. Місцевість тут вражає контрастами. Лівий берег переважно високий і стрімкий, а правий — положистий. Із заліснених берегів заглядають у плесо могутні дерева, а зі скель — низькі чагарники. До унікальних куточків Дністровського каньйону належить ділянка між селами Торське та Іване-Золоте. Звідси відкривається у всій величі панорама цього природного дива.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.