Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

МОРФОЛОГІЯ ТА ОРФОГРАФІЯ. ІМЕННИК

§ 31. Закінчений іменників чоловічого роду в родовому відмінку однини

261. II. Я запросив у гості Дмитра. Брат щойно повернувся з університету.

262. І. Києва, Тернополя, Харкова, Нью-Йорка, Парижа, Криту, Китаю, Кавказу, Сибіру, Дунаю, Нілу, Дністра, Дінця, Світязю.

II. Наступного тижня наш клас поїде до Києва.

263. із закінченням -а(-я): скейта, монітора, Луцька, чотирикутника, грама, ставка, долара, сантиметра;

із закінченням -у(-ю): туману, футболу, холоду, вітру, ансамблю, вальсу, саду, диму, бензину, грому, піску, страху.

(Іменник стіл має в Р. в. однини паралельні закінчення: стола і столу. Отже, його можна записати в обидві колонки. В іменнику ячмінь закінчення Р. в. впливає на значення слова: ячменю (злак) і ячменя (хвороба). Залежно від цього його також можна записати в обидві колонки).


Personalised Essay Writing Service for You

Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Використовуючи сайт ви погоджуєтесь з правилами користування

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Ми приєднуємось до закону про авторське право в цифрову епоху DMCA прийнятим за основу взаємовідносин в площині вирішення питань авторських прав в мережі Інтернет. Тому підтримуємо загальновживаний механізм "повідомлення-видалення" для об'єктів авторського права і завжди йдемо на зустріч правовласникам.

Копіюючи матеріали во повинні узгодити можливість їх використання з авторами. Наш сайт не несе відподвідальність за копіювання матеріалів нашими користувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Із Зазначенням Авторства — Поширення На Тих Самих Умовах 4.0 Міжнародна (CC BY-SA 4.0) та GNU Free Documentation License (GFDL)

© 2008-2022 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.