Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

МОРФОЛОГІЯ ТА ОРФОГРАФІЯ. ІМЕННИК

§ 35. Особливості творення іменників. Букви е, и, і в суфіксах іменників

293. Ліс — лісок, праліс, перелісок, лісище, лісівник, лісництво, лісовик. Дід — прадід, дідище, дідисько, дідок, дідочок, дідусь, дідуган, дідівство.

296. І. Пекти — печиво, місити — місиво, варити — вариво, плести — плетиво.

II. Мама купила смачне печиво.

299. І. 1. Роси, роси, дощику, ярину, рости, рости, житечко, на лану (Олександр Олесь). 2. Ти, зозулечко сива, ти нас розвеселила (Нар. творчість). 3. На ложечку та покуштуй горошечку (Скоромовка). 4. Наша тополечка здавалася нам найкращою від усіх топольок, яворків та кленочків (М. Магера). 5. Від напруження в Тамари зашуміло в голові, замигтіло в очах (А. Хижняк). 6. Крізь мереживо листя і цвіт>' глибоко голубіє небо (В. Винниченко).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.