Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

МОРФОЛОГІЯ ТА ОРФОГРАФІЯ. ІМЕННИК

§ 36. Написання й відмінювання імен по батькові та прізвищ

305.

Н. в.

Борисов

Р. в.

Борисова

Д. в.

Борисову

Зн. в.

Борисова

Ор. в.

Борисовим

М. в.

(на, у) Борисові, Борисову

Кл. в.

Борисове, Борисов

309. 1. Вітаємо Вас, Світлано Максимівно. 2. Поцікавтеся думкою Ігоря Миколайовича Петренка. 3. Гарні квіти в Лариси Володимирівни Красуцької. 4. Був знайомий з Геннадієм Геннадійовичем Романишиним. 5. Зустрівся із Жанною Петрівною Романишин.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.