Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

МОРФОЛОГІЯ ТА ОРФОГРАФІЯ. ІМЕННИК

§ 37. Написання не з іменниками

311. Ненависть, немовля, необхідність, невід, недолік, нездара, нестача, неробство, негода, неук.

313. II. Його ворожість турбує та ображає мене.

315. І. Неслава, наче та болячка, і сон, і їжу одбира (Панас Мирний). 2. Він недруг був нещирості й облуди (М. Рильський). 3. Подоляни, щоб не попасти в турецьку неволю, стали тікати на Слобідську Україну (М. Стельмах). 4. Іван через незгоду з батьком почував себе недобре (С. Чорнобривець). 5. В очах його світилося здивування й недовіра (Ю. Смолич).

316. І. І. Учення — світ, а невчення — тьма (Нар. творчість). 2. Затоплю недолю дрібними сльозами, затопчу неволю босими ногами (Т. Шевченко). 3. Навіщо скаржитись, коли твоє нещастя вже позаду? (Д. Павличко). 4. Роман з несподіванки здригнувся, прислухався (М. Стельмах). 5. Здається, хтось підійде до дверей, проситиме негоду переждати (В. Стус). 6. Шукай не долі, а волі (Нар. творчість).

II. Недолю — імен., п. ф. недоля, неіст., заг., ж. р., одн., Зн. в., І відм., м’як, гр., додат.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.