Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПРИКМЕТНИК

§ 40. Прикметник як частина мови

331. III. Теплої (ж. р., одн., Р. в.) весни, золоті (мн., Н. в.) кружальця, чудова (ж. р., одн., Н. в.) рослина, глинисту (ж. р., одн., Зн. в.) землю, весняному (с. р., одн., Д. в.) сонцю.

333. І. І. Вже листопад підкрався з-за дубів, і гай знімає золоту перуку (Л. Костенко). 2. Попрощалось ясне сонце з чорною землею, виступає круглий місяць з сестрою зорею (Т. Шевченко). 3. Крізь мутні шибки тихою задумою пробивається синє, боязке проміння (С. Васильченко). 4. Національно-визвольна війна українського народу проти польського панування тривала з 1648 по 1657 рік (3 підручника). 5. Блискавка найчастіше виникає в купчасто-дощових хмарах, які називають грозовими (3 підручника).

334. II. Комісія дає зелену вулицю його винаходам.

336. А. Зашелестів дощ

На небі з’явилися похмурі сизі хмари, далеко гримнув грім. Почався грозовий дощ. Важкі краплі падають на траву, листя дерев, дахи будинків і швидко стікають на суху землю. Так приємно підставляти під свіжі струмені дощу долоні! Дощ змиває пил з посірілого листя дерев, напуває спраглу землю, наповнює пересохлі струмки. Після зливи повітря особливо чисте і свіже.

337. Без атмосфери життя на Землі було б неможливе. Атмосфера здійснює істотний вплив на життя людей — їхнє самопочуття, працездатність, творчу активність. Атмосфера має великі запаси води. Її розвиток значно відрізняється від розвитку газових оболонок інших планет і тісно пов’язаний з геологічними процесами, а також із діяльністю живих організмів. Діяльність живихорганізмів, насамперед людини, усе більше впливає на склад атмосфери та процеси, що відбуваються в ній.

загрузка...

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.