Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПРИКМЕТНИК

§ 41. Групи прикметників за значенням

341. II. І) Якісні: великі, найбільша, тісні. 2) Відносні: київський, східнослов’янські, племінні, стольний, тогочасна, християнська.

343. III. Удалині виднілася дідова хата.

345. II. Ведмежа послуга, куряча пам’ять, вовчий апетит, ахіллесова п’ята, сізіфова праця, дамоклів меч.

(Усі прикметники якісні).

346. І. І. І в небі жайворон співа, мов струмінь з срібною (якіс.) водою (Олександр Олесь). 2. Поволі, широко ступає Мартин і чавунною (якіс.) жменею розсипає бурштинове (якіс.) зерно (У. Самчук). 3. Весняний (відн.) вечір, зорі дикі (якіс.). В калюжах грозяна (відн.) вода (А. Малишко). 4. Хвиля сорому за себе, за свою ведмежу (якіс.) незграбність залила Федоренкові обличчя гарячим (якіс.) рум’янцем (Я. Качура). 5. Ольга спить, закутана в теплу (якіс.) ведмежу (відн.) шубу (Я. Гапан).


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.