Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПРИКМЕТНИК

§ 46. Написання суфіксів прикметників

384. 1) Зі вставленою буквою е: матчевий рахунок, плюшева іграшка, травневий вечір, овочевий набір, товаришева емблема. (Рівне). 2) Зі вставленою буквою о: грошовий переказ, хвощові зарості, кварцова лампа.

II. Я склав тижневий графік тренувань.

386. Вишневий, персиковий, абрикосовий, сливовий, грушевий, ананасовий, гранатовий.

Дайте мені, будь ласка, ананасовий сік.

387. І. Дипломатичний, гімназичний, лексичний, гірчичний, електричний, стоматологічний, ритмічний, героїчний, мікроскопічний, сценічний, туристичний, хірургічний, космічний, іронічний, періодичний.

388. а) Тернопільський, збаразький, кременецький, б) Біленький, зеленесенький, жовтісінький, малюсінький.

II. Чистісінький струмок ховався і дзюркотів у високій траві.

III. Малюсінький —


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.