Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПРИКМЕТНИК

§ 47. Написання не з прикметниками

393. І. Нещадний, невпинний, неугавний, нещасний.

II. Неугавний плач маляти дратував дівчину, і вона вийшла з хати.

395. III. Невеличку місцину, непрохідний ялівець, нечутними кроками, неймовірний страх.

397. І. 2. Після дощу капелюх не потрібний. 3. Доброму каменю пісок не страшний (Нар. творчість). 4. Слава тому, хто в годину цю грізну в праці невтомній поборює млу (В. Сосюра). 5. То була не сумна пісня подоланого, а радісний спів переможця (М. Коцюбинський). 6. Хто робить вигляд, що до всього здатний, той ні до чого не здатний (Лао-Цзи). 7. Тарас стояв і вдивлявся в далеч річки крізь невеликі шибки вікна (В. Шевчук).

II. (префіксальний).

398. «Принесли дощі золоті сироїжки» (І. Жиленко)

Восени ліс зачаровує багатством кольорів. А після нетривалого дощу він починає іскриться і блищати в сонячних променях. Згодом у лісі з’являється багато грибів. На пеньках вигулькують тонесенькі опеньки, на галявинах ростуть червоноголові підосичники. В опалому листі ховаються золоті сироїжки. Усі ці дарунки лісу зовсім не отруйні.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.