Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПРИКМЕТНИК

§ 50. Написання прізвищ прикметникової форми

419. (Володимир) Яворівський, (Михайло) Слабошпицький, (Павло) Загребельний, (Микола) Вінграновський, (Володимир) Вернадський, (Сергій) Васильківський.

420. II. Менделєєв — Єгоров —

421. Савельєв, Козирев, Корольов, Гриньов, Сметанін, Борисов, Андреєв, Рєзников, Зоркий, Бєлянінов, Рощин, Маликов, Ігнатьєв, Рябцов, Лєвін, Александров, Сизий, Полевой.

422. Чехов, Некрасов, Бестужев, Ісаев, Лєрмонтов, Толстой, Бслов, Достоєвський, Єршов, Михалков, Тютчев.

423. І. Воробйов, Соловйов, Васильєв, Александров, Менделєєв, Кузнецов, Московський, Мусоргський, Григорєв, Лубянцев, Вюнов, Юрєв, Прокофєв.

II. «Дмитро Менделєєв — видатний російський хімік», — почав розповідь учитель. Брат поцікавився в мене: «Хочеш послухати оперу Мусоргського?»


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.