Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ЧИСЛІВНИК

§ 52. Числівник як частина мови

433. II. 1) Кількісні: двох, дві, чотири, тридев’ять, двома. 2) Порядкові: сьомому, п’яте, десяте, сьомих.

434. І. Два — другий, одинадцять — одинадцятий, шістнадцять — шістнадцятий, дев’яносто — дев’яностий, сорок — сороковий, сто — сотий, тисяча — тисячний, мільйон — мільйонний, п’ятдесят шість — п’ятдесят шостий, шістдесят дев’ять — шістдесят дев’ятий, триста двадцять сім — триста двадцять сьомий.

437. І. П’ятірка, десятка.

II. Прості: шість, тисяча. Складні: шістдесят, кількасот, п’ятсот, дев’ятнадцятий, чотирнадцять, двісті. Складені: двадцять п’ять, одна друга, сто сімдесят дев’ять, тисяча п'ятнадцять.

III. Минулого літа я пробув у таборі шість тижнів. Через місяць моєму братові виповниться дев’ятнадцять років. У шкільну їдальню привезли двадцять п’ять кілограмів моркви.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.