Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ЗАЙМЕННИК

§ 59. Займенник як частина мови

504. І. 1. Тополя знов заглянула до вікна, а за нею (ос.) одним рогом виткнувся місяць... (Г. Косинка). 2. І журиться вікнами наша (присв.) хатина, і шепче задумливий сад (А. Малишко). 3. Натягне дощ свої (присв.) осінні струни, торкне ті (вказ.) струни пальчиком верба (Л. Костенко). 4. На сонце-скрипці бабиного літа ніхто (запер.) із скрипалів ще не зіграв (Н. Петрук). 5. По стежці щось (неозн.) веде мене (ос.) до хати... Стібок матусиних слідів (О. Довгоп’ят).

505. II. «Весна прийшла так якось несподівано» (Л. Костенко)

Уже настала весна. Вона якось раптово прогнала зиму і запанувала в природі. Не встиг повністю розтанути сніг, а крізь торішню траву пробивається молода зелень. Паростки, які здаються такими тендітними, наполегливо тягнуться до сонця. Незабаром усе вкриється зеленим килимом. Ніхто не може залишитися байдужим до краси весняної природи.

506. І. 1. Ми з татом ходили в дуже гарний зоопарк. 2. Яблука порозкладали в ящики. Цих фруктів було багато. 3. Задоволені екскурсанти вийшли з автобусів. 4. Андрій попросив Сергія: «Поклич свого брата». 5. Після того як діти закінчать малювати, збираю їхні малюнки і вішаю на дошку. 6. Андрій вийняв ручку із сумки й поклав писальне знаряддя на стіл.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.