Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ЗАЙМЕННИК

§ 61. Питальні й відносні займенники

Складні речення. 2. Після похмурої темної ночі, у [яку] не переставав хлюскати лапастий дощ, починало світати (Панас Мирний). 3. Тільки тим історія належить, [хто] сьогодні бореться й живе (В. Симоненко). 5. Той ніколи не мас часу, [хто] нічого не робить (Нар. творчість).

522. 1. І. Хто тебе скривдив? — Поясни, хто тебе скривдив.

2. Про що ти думаєш? — Розкажи, про що ти думаєш.

3. Скільки тобі років? — Скажи, скільки тобі років.

II. Хто чекає його біля будинку? Я знаю, хто чекає його біля будинку.

Яку книжку вона хоче купити? Брат здогадується, яку книжку вона хоче купити.

523.

Н. в.

котра година

скільки кілометрів

Р. в.

котрої години

скількох кілометрів

Д. в.

котрій годині

скільком кілометрам

Зн. в.

котру годину

скільки кілометрів

Ор. в.

котрою годиною

скількома кілометрами

М. в.

(о) котрій годині

(на) скількох кілометрах

524. Кого можна вважати справжнім другом?

Кожен із нас має безліч друзів, проте справжніми з них є одиниці. Яким повинен бути справжній друг? Справжній друг — це той, хто ніколи не зрадить тебе, підтримає добрим словом та усмішкою. Він завжди прийде на допомогу. Це людина, якій цікавий ти сам, твоя душа, твої думки. Справжнім другом є той, кому ти можеш повністю довіряти.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами.

Всі матеріали на сайті доступні за ліцензією Creative Commons Attribution-Sharealike 3.0 Unported CC BY-SA 3.0 та GNU Free Documentation License (GFDL)

Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посиланням на сайт, будьте вдячними ми приклали багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2007-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.