Розв’язання усіх вправ і завдань до підручника «УКРАЇНСЬКА МОВА. 6 клас» Заболотний О. В. - 2016 рік

ПОВТОРЕННЯ В КІНЦІ РОКУ

§ 67. Словотвір. Орфографія

568. II. І. Літати — перелітні, відлітають, летять. Зима — зимувати, зимує, зимують, перезимувати. Метелик — метеликові (дерева). 3. Мандрівників (суф., ім.), США (абрев., ім.), Південній (суф., прикм.), чортополохівка (склад, слів, ім.), перезимувати (преф., дієсл.).

569. Одеса — одеський, Миколаїв — миколаївський, Париж — паризький, Прага — празький, козак — козацький, чумак — чумацький.

570. Держзамовлення, міні-маркет, електропоїзд, мультимедійний, двохсотріччя, газомотор, снігозбирання, лісосмуга, фотожурналіст, автофургон, телепресцентр, півозера, пів-Полтави, кіносценарій, рута-м’ята, салон-магазин, авіапошта, відеоконференція.


Відвідайте наш новий сайт - Матеріали для Нової української школи 1 клас - планування, розробки уроків, дидактичні та методичні матеріали, підручники та зошити

Віртуальна читальня освітніх матеріалів для студентів, вчителів, учнів та батьків.

Наш сайт не претендує на авторство розміщених матеріалів. Ми тільки конвертуємо у зручний формат матеріали з мережі Інтернет які знаходяться у відкритому доступі та надіслані нашими відвідувачами. Якщо ви являєтесь володарем авторського права на будь-який розміщений у нас матеріал і маєте намір видалити його зверніться для узгодження до адміністратора сайту.

Дозволяється копіювати матеріали з обов'язковим гіпертекстовим посилання на сайт, будьте вдячними ми затратили багато зусиль щоб привести інформацію у зручний вигляд.

© 2008-2019 Всі права на дизайн сайту належать С.Є.А.